Nøl ikke med å anbefale nyansatte og andre til å melde seg inn i SAFE. Vi er en sterk fagorganisasjon og medlemsvekst bidrar til å styrke organisasjonen ytterligere.
Her er link til elektronisk inmeldingsskjema: Innmelding
Husk å oppgi alle opplysninger som hver rubrikk ber om.
Hvem omfattes av vervekampanjen?
Kampanjen gjelder der det er etablerte klubber med trekkavtale. Det er selvfølgelig også fullt mulig å verve i andre klubber enn sin egen. Der det ikke finnes noen klubb, men hvor en gruppe arbeidstakere fra samme bedrift melder seg inn og etablerer klubb, har SAFE åpnet for at velkomst- og vervepremier kan utdeles.
Retningslinjer og vervepremiesortiment
- Innmeldingsskjemaet må være nøyaktig utfylt og skrevet med blokkbokstaver. Husk å påføre ververens navn samt ønsket velkomstgave.
- Nyinnmeldte må være trukket i kontingent en måned før velkomstgaver og vervepremier blir sendt ut.
- Som nytt medlem i SAFE vil du få tilsendt CHARGEit Powerbank og Qi trådløs lader SACKit som velkomstgave.
Velkomstgaven inkluderer ikke en mobiltelefon.
- https://sackit.no
- https://sackit.no/tradlose-ladere-med-powerbank/60402-chargeit-powerbank-og-tradlos-qi-opplader-navy.html
- Eventuelle brudd på opphavsrett er ikke tilsiktet
Vervepremiering
Antall vervede | Overføres klubb | Vervepremier |
---|---|---|
1 vervet | Kr. 500 | Til kjøp av elektroartikler |
3 vervede | Kr. 2.500 | Til kjøp av elektroartikler |
5 vervede | Kr. 5.000 | Til kjøp av elektroartikler |
10 vervede | Kr. 10.000 | Til kjøp av elektroartikler |
Retningslinjer
- Det anbefales å bruke elektronisk innmelding. Alle felt må fylles ut.
- Brukes papir -skjemaet, må det være nøyaktig utfylt og skrevet med blokkbokstaver. Husk å påføre ververens navn.
- Nyinnmeldte må være trukket i kontingent en måned før velkomstgave blir sendt ut.
Uttak av Vervepremier - Vervekampanjen er en kampanje fra SAFE sentralt.
- Klubbkontoret får overført vervepremiesummen fra SAFE sentralt og på vegne av SAFE står for selve utbetalingen av premien.
Ta kontakt med klubbkontoret eller SAFE sentralt for uttak av vervepremie. - Etter at uttak av vervepremien er godkjent av SAFE, må du sende inn kvittering for kjøpt El- produkt/er til klubbkontoret, som videre utbetaler vervepremien.
- Ta kontakt med ditt skattekontor for vurdering av skatteplikt for vervepremier og maks skattefri vervepremiesum per år.